Zagreb • Varaždin • Rijeka

Challenge Tour 2019

Zagreb

Challenge Tour • 14. travnja 2019.

Varaždin

Challenge Tour • 27. travnja 2019.

Rijeka

Challenge Tour • 11. svibnja 2019.

Challenge Tour

Jedinstvena će turneja ovoga proljeća u Zagreb, Varaždin i Rijeku donijeti dašak atmosfere Pannonian Challengea, kako bi se cijela Hrvatska na vrijeme zagrijala za jubilarno izdanje najboljeg festivala ekstremnog sporta. U sklopu nje će domaći BMX, inline i skate vozači imati priliku osvojiti vrijedne nagrade, uključujući i pokrivene troškove smještaja i kotizacije na 20. Pannonian Challengeu. Turneja započinje 13. travnja u Zagrebu, potom 27. travnja seli u Varaždin, gdje će se ujedno održati i Prvenstvo Hrvatske u BMX freestyleu, a sve završava u srcu Kvarnera 11. svibnja – gotovo mjesec dana prije početka dugo iščekivanog osječkog festivala.

Kotizacija za jednodnevna natjecanja na Challenge Touru 2019 se ne plaća, a uz poklone sponzora, te slavonske specijalitete (kulen i rakiju), sportaši će se u svakoj disciplini boriti za nagradu od 1000 kuna, dok ni drugoplasirani neće ostati praznih ruku sa iznosom od 500 kuna, kao niti trećeplasirani sa 300 kuna. Tako će se kroz ova tri natjecanja zbrajati bodovi, kako bi se pronašao ultimativni pobjednik, koji će od 5. do 9. lipnja u osječkom skate parku moći odmjeriti snage s najboljim svjetskim ekstremnim sportašima. Dakle, motiva neće nedostajati, pa je zagarantiran i spektakl uz opušteno druženje na „teaser“ turneji Pannonian Challengea.

Svi zainteresirani vozači se na vrijeme moraju prijaviti preko web stranice Pannonian Challengea.

Propozicije natjecanja

Discipline

BMX, Inline, Skate

Kotizacija

Besplatno

Kvalifikacije

X vozača / 1 vožnja / 1 minuta

Finale

12 vozača / 3 grupe (4 vozača) / 2 vožnje / svaka vožnja 1 minuta

*NAPOMENA: U slučaju da je broj natjecatelja veći od 30, voze se polufinalne vožnje.

Nagradni fond

U svakom gradu

Freestyle BMX

1. mjesto – 1.000 Kn

2. mjesto – 500 Kn

3. mjesto – 300 Kn

Skate

1. mjesto – 1.000 Kn

2. mjesto – 500 Kn

3. mjesto – 300 Kn

Inline

1. mjesto – 1.000 Kn

2. mjesto – 500 Kn

3. mjesto – 300 Kn

*NAPOMENA: Ako je ukupan broj prijavljenih natjecatelja koji sudjeluju po disciplini 10 ili više, isplaćuje se ukupni nagradni fond. Ako je ukupan broj prijavljenih natjecatelja koji sudjeluju po disciplini 9 ili manje, isplaćuje se 50% ukupnog nagradnog fonda.

Ukupna 1. nagrada za svaku disciplinu uključuje

BMX
Smještaj i kotizacija na Pannonian Challenge.

SKATE
Smještaj i kotizacija na Pannonian Challenge.

INLINE
Smještaj i kotizacija na Pannonian Challenge.

Ukupno bodovanje

1. mjesto – 100 bodova

2. mjesto – 90 bodova

3. mjesto – 80 bodova

4. mjesto – 70 bodova

5. mjesto – 60 bodva

6. mjesto – 50 bodova

*NAPOMENA: Bodovi se ukupno zbrajaju na Challenge Tour Zagreb / Rijeka / Varaždin

Challenge Tour • Zagreb

Skatepark Jarun

14. travnja 2019.

Rezultati

ime i prezime Grad (Država) Bodovi
1 Fran Zeman Bjelovar (Hrvatska) 100
2 Ivan Kukuljan Umag (Hrvatska) 90
3 David Kozbašić Zagreb (Hrvatska) 80
4 Kristijan Jergović Zagreb (Hrvatska) 70
5 Denis Lalić Osijek (Hrvatska) 60
6 Fran Marko Vlahinić Zagreb (Hrvatska) 50
7 Andrii Bakanov Kiev (Ukraine) 40
8 Luka Bošnjak Koprivnica (Hrvatska) 30
9 Mihael Lalić Osijek (Hrvatska) 20
10 Karlo Fic Varaždin (Hrvatska) 18
11 Ivor Sessa Zagreb (Hrvatska) 16
12 Luka Bilandžić Osijek (Hrvatska) 14
ime i prezime Grad (Država) Bodovi
1 Sven Buršić Umag (Hrvatska) 100
2 Matija Kunštek Varaždin (Hrvatska) 90
3 Ivan Grgić Zagreb (Hrvatska) 80
4 Lari Dal lago Puerto ordaz (Venezuela) 70
5 Vili Paoletić Pula (Hrvatska) 60
6 Dean Spasić Pula (Hrvatska) 50
ime i prezime Grad (Država) Bodovi
1 Marino Mazarekić Slavonski Brod (Hrvatska) 100
2 Domagoj Gudac Novska (Hrvatska) 90
3 Bruno Vranić Slavonski Brod (Hrvatska) 80
4 Zvonimir Belić Zaprešić (Hrvatska) 70
5 Tomislav Vranić Slavonski Brod (Hrvatska) 60
6 Bojan Međimorec Koprivnica (Hrvatska) 50
Special Image
Special Image
ime i prezime Grad (Država) Bodovi
1 Marin Ranteš Varaždin (Croatia) 200
2 Ivan Kukuljan Umag (Croatia) 160
3 Timon Vincek Koprivnica (Croatia) 130
4 Denis Lalić Osijek (Croatia) 110
5 Karlo Špičko Varaždin (Croatia) 90
6 Fran Zeman Bjelovar (Croatia) 70
7 Jakov Petrinec Osijek (Croatia) 50
8 Fran Marko Vlahinić Zagreb (Croatia) 30
9 Mihael Lalić Osijek (Croatia) 20

Challenge Tour • Varaždin

Skatepark Varaždin

27. travnja 2019.

Rezultati

ime i prezime Grad (Država) Bodovi
1 Marin Ranteš Varaždin (Croatia) 100
2 Chris Haas Munic (Germany) 90
3 Jacob Nils Munich (Germany) 80
4 Ivan Kukuljan Umag (Croatia) 70
5 Timon Vincek Koprivnica (Croatia) 60
6 Denis Lalić Osijek (Croatia) 50
7 Dorian Domiter Varaždin (Croatia) 40
8 Jason Dooley Dublin (Ireland) 30
9 Karlo Špičko Varaždin (Croatia) 20
10 Fran Zeman Bjelovar (Croatia) 15
11 Jakov Petrinec Osijek (Croatia) 14
12 Fran Marko Vlahinić Zagreb (Croatia) 13
ime i prezime Grad (Država) Bodovi
1 Sven Buršić Umag (Croatia) 100
2 Matija Kunštek Varaždin (Croatia) 90
3 Jan Gašparič Ljubljana (Slovenia) 80
4 Lari Dal Lago Puerto Ordaz (Venezuela) 70
5 Aleksandar Brezak Varaždin (Hrvatska) 60
6 Katja Djukič Lendava/Ljubljana (Slovenia) 50
7 Martin Novak Varaždin (Croatia) 40
ime i prezime Grad (Država) Bodovi
1 Bruno Vranić Slavonski Brod (Croatia) 100
2 Bojan Međimorec Koprivnica (Croatia) 90
3 Marino Mazarekić Slavonski Brod (Croatia) 80
4 Zvonimir Belić Zaprešić (Croatia) 70
5 Tomislav Vranić Slavonski Brod (Croatia) 60
6 Leon Zlatović Koprivnica (Croatia) 50
7 Darko Bošnjak Petrijevci (Croatia) 40
8 Marko Zagoršćak Koprivnica (Croatia) 30
9 Igor Bošnjak Osijek (Croatia) 20
10 Viktor Goleš Zagreb (Croatia) 10

Challenge Tour • Rijeka

Skatepark Rijeka

11. svibnja 2019.

Rezultati

Ime i prezime Grad (Država) Bodovi
1 Fran Zeman Bjelovar (Croatia) 100
2 Kristijan Jergović Zagreb (Croatia) 90
3 Kristian Gergeta Poreč (Croatia) 80
4 Karlo Špičko Varaždin (Croatia) 70
5 Ivan Kukuljan Umag (Croatia) 60
6 Luka Bošnjak Koprivnica (Croatia) 50
7 David Vujnović Požega (Croatia) 40
8 Makar Kurnakov Kemerovo (Russia) 30
9 Luka Leon Škapul Rab (Croatia) 20
10 Toni Krmpotić Matulji (Croatia) 10
11 Luka Breški Varaždin (Croatia) 5
Fran Zeman Bjelovar (Croatia) BEST TRICK
Ime i prezime Grad (Država) Bodovi
1 Jan Gašparič Ljubljana (Slovenia) 100
2 Matija Kunštek Varaždin (Croatia) 90
3 Lari Dal Lago Puerto Ordaz (Venezuela) 80
4 Sven Buršić Umag (Croatia) 70
5 Vili Paoletić Pula (Croatia) 60
6 Dean Spasić Pula (Croatia) 50
Lari Dal Lago Puerto Ordaz (Venezuela) BEST TRICK
Ime i prezime Grad (Država) Bodovi
1 Bruno Vranić Slavonski Brod (Croatia) 100
2 Timotej Lampe Ignjić Ljubljana (Slovenia) 90
3 Petar Spiedlick Nova Gradiška (Croatia) 80
4 Marino Mazarekić Slavonski Brod (Croatia) 70
5 Tomislav Vranić Slavonski Brod (Croatia) 60
6 Antonio Bagarić Zagreb (Croatia) 50
Darko Bošnjak Petrijevci (Croatia) BEST TRICK
Special Image

Zbirni rezultati Challenge Toura

Nema podataka.