Zagreb

4. srpnja 2020.

Rijeka

11. srpnja 2020.

Varaždin

29. kolovoza 2020.

Challenge Tour

Jedinstvena će turneja i ovoga proljeća u Zagreb, Rijeku i Varaždin donijeti dašak atmosfere Pannonian Challengea, kako bi se cijela Hrvatska na vrijeme zagrijala za 21. izdanje najboljeg festivala ekstremnog sporta. U sklopu nje će domaći BMX, inline i skate vozači imati priliku osvojiti vrijedne nagrade, uključujući i pokrivene troškove smještaja i kotizacije na 21. Pannonian Challengeu. Turneja započinje 4. srpnja u Zagrebu, potom 11. srpnja seli u Rijeku, a sve završava u prekrasnom Varaždinu u sklopu Špancirfesta, 29. kolovoza – dva tjedna nakon dugo iščekivanog osječkog festivala.

Online prijavom kotizacija za natjecanja na Challenge Touru 2020 se ne plaća, prijavom na licu mjesta kotizacija iznosi 70,00 kn.

Uz poklone sponzora, te slavonske specijalitete (kulen i rakiju), sportaši će se u svakoj disciplini boriti za nagradu od 1000 kuna, dok ni drugoplasirani neće ostati praznih ruku sa iznosom od 500 kuna, kao niti trećeplasirani sa 300 kuna.

Svi zainteresirani vozači se na vrijeme trebaju prijaviti preko web stranice Pannonian Challengea.

Propozicije natjecanja

Discipline

BMX, Inline, Skate

Kotizacija

Besplatno online
70 kn na događaju

BMX

Maks. 24 vozača / 2 vožnje / 1 minuta / bolja vožnja se računa

Inline i Skate

Jam Session / 60 minuta

Nagradni fond

U svakom gradu

Freestyle BMX

1. mjesto – 1.000 Kn

2. mjesto – 500 Kn

3. mjesto – 300 Kn

Skate

1. mjesto – 1.000 Kn

2. mjesto – 500 Kn

3. mjesto – 300 Kn

Inline

1. mjesto – 1.000 Kn

2. mjesto – 500 Kn

3. mjesto – 300 Kn

*NAPOMENA: Ako je ukupan broj prijavljenih natjecatelja koji sudjeluju po disciplini 10 ili više, isplaćuje se ukupni nagradni fond. Ako je ukupan broj prijavljenih natjecatelja koji sudjeluju po disciplini 9 ili manje, isplaćuje se 50% ukupnog nagradnog fonda.

Ukupno bodovanje

1. mjesto – 100 bodova

2. mjesto – 90 bodova

3. mjesto – 80 bodova

4. mjesto – 70 bodova

5. mjesto – 60 bodva

6. mjesto – 50 bodova

*NAPOMENA: Bodovi se ukupno zbrajaju na Challenge Tour Zagreb / Rijeka / Varaždin

Challenge Tour • Varaždin

Skatepark Varaždin

29. kolovoza 2020.

Rezultati

Athlete Country (City) Score
1 Marin Ranteš Croatia (Varaždin) 100.00 BEST TRICK
2 Fran Zeman Croatia (Bjelovar) 90.00
3 Kristof Krausz Hungary (Paks) 85.00
4 Karlo Fic Croatia (Varaždin) 80.00
5 Vito Kušter Croatia (Varaždin) 75.00
6 Borna Čuček Croatia (Nedelišće) 70.00
7 Emanuel Pavlović Croatia (Varaždin) 65.00
8 Roko Štokić Croatia (Nedelišće) 60.00
9 Karlo Špičko Croatia (Varaždin) 55.00
10 Denis Lalić Croatia (Osijek) 50.00
10 Matej Đaković Croatia (Varaždin) 50.00
12 Fynn Carstens Croatia (Varaždin) 46.00
13 Davor Gotic Croatia (Varaždin) 42.00
14 David Adlašić Croatia (Varaždin) 38.00
15 Viktor Trogrlić Croatia (Varaždin) 35.00
15 Mihael Lalić Croatia (Osijek) 35.00
17 Luka Premuzaj Croatia (Varaždin) 30.00
18 Matija Crnković Croatia (Križevci) 28.00
19 Bruno Muška Croatia (Varaždin) 27.00
20 Sanjin Crnković Croatia (Križevci) 25.00
21 Vito Ratajec Croatia (Čakovec) 20.00
22 Luka Breški Croatia (Varaždin) 18.00
22 Fran Roško Croatia (Trnovec Bartolovečki) 18.00
24 Petar Žganjar Croatia (Varaždin) 15.00
25 Rea Belić Šebečić Croatia (Varaždin) 10.00
26 Juraj Kostanjevec Croatia (Varaždin ) DQ
27 David Ilić Croatia (Varaždin) DQ
28 Marin Sabati Croatia (Varaždin) DQ
Athlete Country (City) Score
1 Matija Kunštek Croatia (Varaždin) 29.00 BEST TRICK
2 Damjan Petričević Croatia (Slavonski Brod) 17.00
3 Luka Ćorluka Croatia (Zagreb) 9.00
4 Boris Peteić Croatia (Slavonski Brod) 7.00
5 Domagoj Pretković Croatia (Varaždin) 4.00
Athlete Country (City) Score
1 Bruno Vranić Croatia (Slavonski Brod) 90.00 BEST TRICK
2 Marino Mazarekić Croatia (Slavonski Brod) 82.00
3 Domagoj Gudac Croatia (Novska) 70.00
4 Vedran Đurašević Croatia (Koprivnica) 68.00
5 Tomislav Vranić Croatia (Slavonski Brod) 65.00
6 Zvonimir Belić Croatia (Zaprešić) 55.00
7 Ivica Krnić Croatia (Šibenik) 50.00
7 Bojan Međimorec Croatia (Zagreb) 50.00
9 Ernest Mazarekić Croatia (Slavonski Brod ) 45.00
10 Marko Župan Croatia (Slavonski Brod ) 42.00
11 Adam Mikulčić Croatia (Slavonski Brod) 30.00
Special Image
Special Image
Special Image
Special Image

Pannonian Bike Weekend • Orahovica

Orahovačko jezero, Đuzluk

5. i 6. rujna 2020.

Rezultati

Challenge Tour • Zagreb

Skatepark Jarun

4. srpnja, 2020

Rezultati

Athlete City (Country) Bodovi
1 Kristof Krausz Paks (Hungary) 100
2 Fran Zeman Bjelovar (Croatia) 90 BEST TRICK
3 Timon Vincek Koprivnica (Croatia) 80
4 Filip Popović Bjelovar (Croatia) 70
5 Kristijan Jergović Zagreb (Croatia) 60
6 Karlo Špičko Varaždin (Croatia) 50
7 Fynn Carstens Varaždin (Croatia) 40
8 Vito Kušter Varaždin (Croatia) 40
9 Andrii Bakanov Kiyv (Ukraine) 30
10 Stjepan Žlabur Donja Stubica (Hrvatska) 20
11 Ivan Pablo Šamal Stubičke Toplice (Hrvatska) 9
12 Marin Sabati Varaždin (Croatia) 8
13 Luka Breški Varaždin (Croatia) 7
14 Mihael Kokot Varaždin (Croatia) 0
Athlete City (Country) Score
1 Sven Buršić Umag (Croatia) 100
2 Tin Hadžiomerspahić Zagreb (Croatia) 90 BEST TRICK
3 Matija Kunštek Varaždin (Croatia) 80
4 Mario Mlakar Zagreb (Croatia) 70
5 Damjan Sudarević Zagreb (Croatia) 60
6 Devadip Vargas Caracas (Venezuela) 50
7 Renato Kraljić Stubičke Toplice (Croatia) DQ
Athlete City (Country) Score
1 Bruno Vranić Slavonski Brod (Croatia) 100
2 Marino Mazarekić Slavonski Brod (Croatia) 90
3 Domagoj Gudac Novska (Croatia) 80
4 Petar Spiedlick Zagreb (Croatia) 70
5 Zvonimir Belić Zaprešić (Croatia) 60
6 Tomislav Vranić Slavonski Brod (Croatia) 50
7 Viktor Šešek Zagreb (Croatia) 45
8 Mario Laslo Osijek (Croatia) 40
9 Cristian Alcubilla Caracas (Venezuela) 35 BEST TRICK
10 Ivan Miskovic Nova Gradiška (Croatia) 20
11 Frenk Martinšek Slovenska Bistrica (Slovenia) 20
12 Dominik Šešek Zagreb (Croatia) 10
13 Antonio Horvat Osijek (Croatia) 8
14 Dominik Vargić Osijek (Croatia) 7
Special Image
Special Image

Challenge Tour • Rijeka

Skatepark Rijeka

11. srpnja 2020.

Rezultati

Athlete City (Country) Score
1 Fran Zeman Bjelovar (Croatia) 100.00 (Best Trick)
2 Kristijan Jergović Zagreb (Croatia) 90.00
3 Kristian Gergeta Poreč (Croatia) 80.00
4 Ivan Kukuljan Umag (Croatia) 70.00
5 Karlo Špičko Varaždin (Croatia) 60.00
6 Timon Vincek Koprivnica (Croatia) 50.00
7 Andrii Bakanov Kiyv (Ukraine) 40.00
8 Toni Krmpotić Rijeka (Croatia) 30.00
9 David Vujnović Požega (Croatia) 20.00
10 Ivan Perhat Pula (Croatia) 10.00
Athlete City (Country) Score
1 Tin Hadžiomerspahić Zagreb (Croatia) 100.00 (Best Trick)
2 Sven Buršić Umag (Croatia) 90.00
3 Matija Kunštek Varaždin (Croatia) 80.00
4 Slaviša Živković Beograd (Srbija) 70.00
5 Mario Mlakar Zagreb (Croatia) 60.00
6 Toni Kulušić Rijeka (Croatia) 50.00
7 Dean Spasić Pula (Croatia) 40.00
8 Marijan Benaković Osijek (Croatia) 30.00
Athlete City (Country) Score
1 Domagoj Gudac Novska (Croatia) 100.00
2 Bruno Vranić Slavonski Brod (Croatia) 90.00 (Best Trick)
3 Marino Mazarekić Slavonski Brod (Croatia) 80.00
4 Tomislav Vranić Slavonski Brod (Croatia) 70.00
5 Adrian Josipović Matulji (Croatia) 60.00
6 Dino Stanic Osijek (Croatia) 50.00
7 Dominik Vargić Osijek (Croatia) 40.00
8 Mario Laslo Osijek (Croatia) 30.00
9 Vedran Đurašević Koprivnica (Croatia) 20.00
10 Mislav Pećar Osijek (Croatia) 10.00
Special Image

Zbirni rezultati Challenge Toura

Nema podataka.