Propozicije natjecanja

KVALIFIKACIJE

X vozača / 2 vožnje / 1 minuta / bolja vožnja se računa

FINALE

12 vozača / 3 grupe (4 vozača) / 2 vožnje / svaka vožnja 1 minuta

Kotizacija uz online registraciju

Elite / PRO 225kn
Amateri 75kn

Kotizacija uz registraciju u skateparku

Elite / PRO 300kn
Amateri 115kn

NAPOMENA

Organizator zadržava pravo promjene pravila u bilo kojem trenutku.

Nagradni fond

BMX Freestyle - Muškarci

1. mjesto 2.000 €

2. mjesto 1.000 €

3. mjesto 750 €

4. mjesto 500 €

5. mjesto 300 €

6. mjesto 200 €

7. mjesto 150 €

8. mjesto 100 €

BMX Freestyle - Amateri

1. mjesto – Poklon paket

2. mjesto – Poklon paket

3. mjesto – Poklon paket

Rezultati BMX natjecanja u 2020

# RIDER NAME Y.O.B. COUNTRY CITY SCORE
1 Jack Clark 1994 GBR Essex 86
2 Istvan Caillet 1992 FRA Toulouse 82.83
3 Daniel Dhers 2000 VEN Caracas 81.5
4 Michael Beran 2000 CZE Pardubice 80.17
5 Marin Ranteš 1995 HRV Varaždin 79.83
6 Zozo Kempf 1996 HUN Gyula 75
7 Kieran Reilly 2001 GBR Newcastle 73.67
8 Anthony Jeanjean 1998 FRA Sérignan 72.67
9 Martin Habada 2000 CZE Prague 68.33
10 Alessandro Barbero 1984 ITA Ceva 68
11 Kryštof Odehnal 2001 CZE Valašské Klobouky 65.67
12 Jack Maguire 2001 GBR London 63
# RIDER NAME Y.O.B. COUNTRY CITY SCORE
1 Kristóf Krausz 2006 HUN Paks 85
2 Varró Áron 2010 HUN Nagytarcsa 53.67
3 Denis Lalić 2002 HRV Osijek 48.67
4 Ondřej Baranec 2006 CZE Hřebeč 47.33
5 Matija Crnković 2000 HRV Križevci 44.67
6 Hrvoje Dekanić 1998 HRV Vinkovci 43.33
7 Maksim Getoš 2008 HRV Osijek 31
8 Szilveszter Finta-Szücs 2011 HUN Budapest 28.33
9 Gabriel Horvat 2001 HRV Osijek 28.17
10 Frantisek Bliznak 2008 CZE Brumov-Bylnice 27.33
11 Jakov Svalina 2009 HRV Osijek 25.83
12 Matej Sep 2002 HRV Osijek 25.7
13 Matija Tijan 1999 HRV Požega 25.33
14 Niko Prusina 2008 HRV Osijek 24.33
15 Roko Bartolović 2008 HRV Osijek 24.17
16 Marko Južnič 1976 SVN Križe 19.53
17 Evan Kurbalić 2013 HRV Osijek 18.4
18 Marko Virovac 1999 HRV Zagreb 16.5
19 Duje Vladušić 2011 HRV Split 16.33
20 Mihael Lalić 2000 HRV Osijek 15.86
# RIDER NAME COUNTRY CITY
1 Marin Ranteš HRV Varaždin
2 Fran Zeman HRV Bjelovar
3 Denis Lalić HRV Osijek

Rezultati BMX natjecanja u 2019

# Vozač Rođen Država Grad Bodovi
1 Logan Martin 1993 Australia Gold Coast 95
2 Irek Rizaev 1997 Russia Kazan 92
3 Marin Ranteš 1995 Croatia Varazdin 90.67
4 Jack Clark 1994 United Kingdom Essex 88.33
5 Declan Brooks 1996 United Kingdom Portsmouth 86.67
6 Michael Meisel 1996 Germany Kulmbach 82.33
7 Ismael Fries 1996 Argentina Apóstoles 77
8 Bryce Tryon 2000 USA Lodi, California 75.33
9 Justin Dowell 2019 USA Venice Beach 74.33
10 Konstantin Andreev 1993 Russia Saint-Petersburg 67
11 David Janac 1986 Czech Republic Brumov-Bylnice 63
12 Matej Žan 1998 Slovenia Ljubljana 54
# Vozačica Rođena Država Grad Bodovi
1 Lara Lessmann 2000 Germany Berlin 94
2 Analia Zacarias 1989 Argentina Posadas Misiones 91.67
3 Perris Benegas 1995 USA San Diego 89.33
4 Teresa Fernandez-Miranda 1994 Spain Valladolid 88.67
5 Elizaveta Posadskikh 1994 Russia Moscow 86.33
6 Macarena Perez 1996 Chile Santiago 85
7 Angie Marino 1990 USA Buffalo 84.67
8 Nazarena Perez 1999 Argentina Rio Cuarto 68
9 Natalya Diehm 1997 Australia Gladstone 56.67
10 Ekaterina Kruglova 1994 Russia Samara 49
11 Shanice Silva Cruz 1992 Nederland Rotterdam 44.67
12 Jana Muradova 1998 Netherlands Rotterdam 39.67
# Vozač Rođen Država Grad Bodovi
1 Jaka Remec 2005 Slovenia Ljubljana 88.33
2 Kevin Böck 1999 Austria Klagenfurt 87
3 Nicolas De La Costa 1994 Argentina Buenos Aires 82.33
4 Fran Zeman 1997 Croatia Bjelovar 73
5 Patrick Kempf 2000 Hungary Gyula 62.67
6 Denis Lalić 2002 Croatia Osijek 60
7 Babel Janos 2004 Hungary Dabas 57.67
8 Matic Pečar 2002 Slovenija Ljubljana 50.67
9 Ákos Csiszár 2002 Hungary Kistarcsa 47.33
10 Ivan Kukuljan 1997 Croatia Umag 39.67
11 Davor Jug 1985 Slovenia Vransko 38.67
12 Erwin Muench 1990 Austria Floridsdorf 31

Skate

Idi na skate natjecanje.

Inline

Idi na Inline natjecanje.

Romobil

Idi na Romobil session.